Кафедра вищої математики

Мова:

Запрошуємо на Вебінар від Clarivate

В останньому літньому місяці запрошуємо на вебінари від Clarivate, де розглянемо лише одну але дуже важливу тему: Як видання потрапляють до Web of Science.

  Традиційно вебінар відбудється у двох повторах о 10:15 та 16:15 у Webex, безкоштовно, з можливістю отримати сертифікат учасника.

  Реєстрацію на вебінар – відкрито, перейдіть за посиланням, натисніть Register, заповніть анкету, не забувайте поділитися інформацією з колегами. Зважайте, що Webex не підтримує операційну систему XP.

   📋 Дата проведення:  12 серпня 2021

 Тема: Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection

 Тези: Складові успішного видання. Ключові персони журналу: автори, рецензенти, члени редколегії. Їхні права та обов’язки. Як знати, хто має право бути. Технічні, наукові критерії якості та обов’язкові елементи наукових видань: сайт, ISSN, doi імпакт фактор квартиль. Процедура подання та критерії відбору видання до Web of Science Core Collection. Портал видавців. Як визначити скільки цитувань має видання, що не індексується у Web of Science Core Collection. На які видання слід рівнятися, що можна запозичити для розвитку власного. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація

📋 10.15-11.15   чи    📋 16.15-17.15