Кафедра вищої математики

Мова:

У ХНУРЕ ВІДБУЛАСЬ КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

Важкий рік та випробування війною поклали на керівництво та співробітників університету нові важливі задачі. Як з ними впоралися та які зміни приніс 2022 рік доповів в.о. ректора Ігор Рубан на конференції трудового колективу ХНУРЕ.

Після початку повномасштабного вторгнення РФ першочерговим завданням була евакуація колективу та студентів університету. І ця задача була максимально виконана. Наступні складнощі виникли з нарахуванням заробітної плати та стипендій. І з цим питанням керівництво впоралось максимально швидко.

Після місяця простою було відновлено всі системи університету.

Впродовж року була проведена атестація випускників, запрацювала вчена рада. А головне – вчасно проведена вступна кампанія.

У своїй доповіді Ігор Рубан наголосив, що цього року МОНУ збільшило кількість бюджетних місць більш ніж у два рази. Що дало змогу безоплатно навчатися більшій кількості  студентів. Загалом на денну форму навчання до університету вступило 1389 абітурієнтів.

У планах на 2023 рік першочерговим завданням є проведення вступної кампанії. Через бойові дії на території нашої держави буде значний дефіцит абітурієнтів, саме тому велика робота йде і з іноземними кандидатами на вступ. Заплановані зустрічі з представниками університетів ЄС для майбутньої плідної співпраці.

У ХНУРЕ ВІДБУЛАСЬ КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

У ХНУРЕ ВІДБУЛАСЬ КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

У ХНУРЕ ВІДБУЛАСЬ КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ