Політика рівності різноманітності та інклюзії ХНУРЕ
ХНУРЕ запровадив політику, спрямовану на заохочення рівності різноманітності та інклюзії, а також закріплення гендерної рівності в усіх аспектах діяльності університету.
🟥 На презентації політики 6 липня на засіданні Вченої ради було зазначено, що ХНУРЕ прагне до реалізації Цілей сталого розвитку, зокрема 5 та 10, які зосереджені на гендерній рівності та скороченні нерівності. Успіхи ХНУРЕ у досягненні цих ЦСР відображені у результатах рейтингу впливу Times Higher Education Impact Rankings. Затверджена політика спрямована на забезпечення рівності, усунення гендерних стереотипів і створення рівних умов для всіх, вона закріплює гендерні принципи Університету, які включають питання, що стосуються і викладачів і студентів.
✅ ХНУРЕ є одним з перших університетів України, який створив Центр гендерної освіти у 2012 році, Університет працює над створенням середовища, вільного від упереджень, стереотипів і дискримінації, простору для компетентних людей незалежно від їхньої статі, гендеру, стану здоров’я, раси, кольору шкіри, етнічного, національного походження, релігії, віку, сімейного стану тощо.
📌Завдяки послідовному застосуванню політики гендерної рівності загальна кількість жінок-студенток в суто технічному Університеті становить 30%. Це досягнення необхідно підтримувати, наполягаючи на тому, що Університет повинен цілеспрямовано покращувати участь жінок у таких програмах, як інформаційні технології, математичні науки та інженерія (STEM).
🟩Приймаючи Політику рівності різноманітності та інклюзії, ХНУРЕ і надалі працюватиме над створенням безпечного, здорового і продуктивного освітнього та робочого середовища, яке забезпечить жінкам і чоловікам, хлопцям і дівчатам, а також вразливим верствам населення рівні можливості для розкриття свого потенціалу.
Інформація надана 👉 ВІДДІЛОМ БЕНЧМАРКІНГУ та ВЕБ-МЕНЕДЖМЕНТУ.