Кафедра вищої математики

Мова:

Безпечний навчальний простір відкрили в ХНУРЕ

6 червня 2024 року в Харківському національному університеті радіоелектроніки відкрили новий безпечний навчальний простір.

Одним з наших пріоритетних завдань є створення умов для безпечних офлайн-занять та проведення інноваційних заходів для студентів та школярів. З цією метою відкрився перший шелтер.

Реалізуючи цю ініціативу, ХНУРЕ об’єднав зусилля з Kharkiv IT Cluster, IT4Life, міською радою, Офісом реформ Харкова та IT-компаніями на чолі з EPAM Україна. Завдяки цьому у нас з’явився сучасний безпечний простір, де понад 2300 здобувачів освіти можуть отримувати знання та практичні навички.

Висловлюємо вдячність нашим партнерам, зокрема EPAM Україна, яка забезпечила ремонт та облаштування безпечного простору, а також Kharkiv IT Cluster за постійну підтримку важливих університетських ініціатив.

Окремо дякуємо нашим студентам та викладачам, які активно використовують можливість для спілкування наживо та з ентузіазмом зустрічаються в новому просторі.

Безпечний навчальний простір відкрили в ХНУРЕ Безпечний навчальний простір відкрили в ХНУРЕ Безпечний навчальний простір відкрили в ХНУРЕ