Кафедра вищої математики

Мова:

Важливо для всіх!! 31.05-02.06 Всеукраїнський Форум “Україна 30. Освіта і наука”

📢 З 31 травня до 2 червня відбуватиметься Всеукраїнський форум “Україна 30. Освіта та наука“.

🔓Відкриє Всеукраїнський Форум “Україна 30. Освіта і наука” Президент України Володимир Зеленський. У дискусійних сесіях братимуть участь представники офісу Президента, Уряду, Верховної Ради, Національної академії наук України, ректори університетів, представники молодих учених, інноватори, представники освітянського та експертного середовища, громадські діячі, представники реального сектору економіки.
📌Відкритість до світу, здобуття знань, створення нових сенсів та цінностей. Про освіту, яка є основою для розбудови майбутнього, йтиметься 📆 травня.
📚Освіта — це процес пошуку знань та інформації, розуміння, накопичення, поширення та їх використання для особистого розвитку та економічного потенціалу суспільства.
📌Якими мають бути освіта та наука майбутнього та як на них впливають нові технології? EdTech, цифровізація освіти та науки, а також створення університету для підготовки фахівців у галузі новітніх технологій, місце української освіти і науки у світовому вимірі — теми, до яких буде прикуто увагу в перший день Форуму.
📌Чи має бути освіта однаковою для всіх, чи вона має адаптуватися під потреби та надавати різні інструменти різним суспільним групам? Під час другого дня Форуму спікери обговорять освітні можливості для дорослих, безбар’єрне й комфортне середовище для всіх учасників освітнього процесу, зокрема для людей з особливими потребами. Це також можливості й перспективи впровадження індивідуального навчання, формування власної освітньої траєкторії.
📌Як популяризувати вітчизняну науку та залучити до неї молодь — основні теми для дискусій під час третього дня Форуму. Спікери розглянуть питання підтримки молодих учених, роль університетів як майданчиків для наукових досліджень та розвитку науки, державні замовлення на інноваційні розробки. Йтиметься і про зв’язок реального сектору економіки з наукою.
📃Програма першого дня форуму “Україна 30. Освіта та наука” — за покликанням bit.ly/3fBuPcB.
⏱Онлайн-трансляція відбуватиметься на Youtube-каналі Форуму bit.ly/3fWcRjB, Youtube-каналі bit.ly/3c1xJ89 та Facebook-сторінці Міністерство освіти і науки України .
⏰Початок трансляції о 10:30.